A A A A+

Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne, w trosce o zdrowie użytkowników i pracowników Archiwum Narodowe w Krakowie informuje, że od dnia 13.10.2020 r.  czytelnie w oddziałach zamiejscowych w Nowym Sączu, Tarnowie, Bochni oraz w Ekspozyturze w Spytkowicach, a także  dziennik podawczy i punkty informacyjne w centrali, oddziałach i ekspozyturach będą zamknięte do odwołania.

Jednocześnie Archiwum przypomina, że w związku z rozpoczętą przeprowadzką do nowej siedziby przy ul. Rakowickiej 22 E czytelnie krakowskich oddziałów Archiwum pozostają zamknięte.

Kontakt z Archiwum odbywa się poprzez komunikację elektroniczną, telefoniczną, operatora pocztowego bądź poprzez wrzucenie przesyłki (wypełnionego wniosku) do pojemnika umieszczonego na parterze budynku Centrali Archiwum Narodowego w Krakowie (ul. Sienna 16). Potwierdzenia złożenia nie są wydawane.

Sprawy z zakresu nadzoru archiwalnego należy przesyłać za pośrednictwem poczty tradycyjnej. W przypadku korzystania z komunikacji elektronicznej pisma muszą zostać podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy.

Zobacz także