A A A A+

W związku z wdrożeniem etapu II znoszenia nakazów i zakazów, wynikających ze stanu epidemii, zapowiedzianym w dniu 28 kwietnia przez Prezesa Rady Ministrów, Archiwum Narodowe w Krakowie rozpoczęło przygotowania do stopniowego wznawiania działalności archiwalnej w obszarach dotychczas ograniczonych z uwagi na zagrożenie epidemiczne.

Od 5 maja 2020 r. uruchomiony został w trybie stałym (od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-14.00) stacjonarny Dziennik podawczy i punkt informacyjny przy ul. Siennej 16 w Krakowie.

W trosce o zdrowie Użytkowników i Pracowników zachęcamy do kontaktu z Archiwum w pierwszej kolejności z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej. Prosimy o kierowanie spraw na adres: sekretariat@ank.gov.pl,  zaś w celu uzyskania informacji telefonicznej prosimy o kontakt pod numerem +48 422 40 94. Dane teleadresowe oddziałów zamiejscowych ANK dostępne są w zakładce https://ank.gov.pl/kontakt .
Wszystkich zainteresowanych naszym zasobem zapraszamy do korzystania z dostępnych zasobów online w serwisie szukajwarchiwach.gov.pl, na stronie internetowej Archiwum Narodowego w Krakowie oraz poprzez media społecznościowe.

Zobacz także