A A A A+

Archiwum Narodowe w Krakowie uprzejmie informuje, że od dnia 10 maja 2021 r. zostaną otwarte czytelnie w oddziałach zamiejscowych:

1) Czytelnia Oddziału ANK w Bochni

(rezerwacja wizyty: tel.: +48 14 612 21 07, e-mail: bochnia@ank.gov.pl)

2) Czytelnia Oddziału ANK w Tarnowie

(rezerwacja wizyty:  tel.: +48 14 633 06 21, e-mail: tarnow@ank.gov.pl) 

3) Czytelnia Oddziału ANK w Nowym Sączu

(rezerwacja wizyty: tel.: +48 18 442 06 59, e-mail: nowysacz@ank.gov.pl)

Uprzejmie informujemy, że termin i godzina wizyty ustalane są w porozumieniu z pracownikami Archiwum od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00. Terminy prosimy ustalać telefonicznie lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej (mailowo lub poprzez ePUAP ).

Z uwagi na zagrożenia związane z pandemią SARS-CoV-2, wprowadzono szereg uregulowań związanych zarówno z dostępem do naszych czytelni, jak i z udostępnianiem w nich zasobu. W trosce o bezpieczeństwo korzystających, jak i obsługujących ich pracowników ograniczony został m.in. czas pracy, czy też ilość osób znajdujących się w czytelni.

Przed planowaną wizytą zapraszamy do zapoznania się  regulaminem czytelni wprowadzonym na czas obowiązującej na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2.

Prosimy odwiedzających czytelnię o korzystanie z własnych środków ochrony osobistej tj. rękawic ochronnych oraz zakrywania nosa i ust (np. maską).

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na zagrożenie epidemiczne opłaty za zamówienia reprograficzne należy opłacać bezgotówkowo.

Zobacz  zakładkę Cennik i numery kont 

Pozostałe czytelnie w związku z przeprowadzką zasobu do nowej siedziby przy ul. Rakowickiej 22E pozostają zamknięte do odwołania.

 

Zobacz także